Lokalizacja

Lokalizacja

Pełna infrastruktura społeczna i świetny dojazd do centrum Warszawy

Twoja Tajemna to kameralna inwestycja położona na Białołęce, jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy, przy ulicy Tajemnej 6a, sąsiadującej bezpośrednio z ulicą Głębocką. Białołęka swoją popularność zawdzięcza świetnej infrastrukturze, dobrej komunikacji w Warszawą oraz atrakcyjnym cenom mieszkań.

W pobliżu pełna infrastruktura społeczna i świetny dojazd do centrum Warszawy zarówno samochodem jak i środkami komunikacji miejskiej (autobusy oraz metro).

Zielono i aktywnie!

Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic Warszawy, a wypoczynek umożliwiają znajdujące się w okolicy : kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. W okolicy są również kluby sportowe, basen i stadnina koni . Szybki dojazd do Zalewu Zagrzyńskiego pozwala na korzystanie z atrakcji takich jak plażowanie, kąpiele wodne, windsurfing, łódki, czy inne formy letniego wypoczynku.

Do Centrum - szybko i wygodnie

Z jednej strony kameralna, spokojna okolica, z drugiej dobre połączenie z centrum Warszawy. Bliskość trasy Toruńskiej i Mostu Północnego pozwala na szybki dojazd samochodem oraz komunikacją miejską. W odległości 800 m znajdują się przystanki autobusowe, z których można dojechać bezpośrednio do centrum Warszawy. W niedalekiej odległości doskonałym uzupełnieniem oferty komunikacyjnej będzie II Linia Metra!

 

Infrastruktura dla rodzin i singli

Białołęka  to bardzo prężnie rozwijająca się dzielnica posiadająca własną, zupełnie niezależną od stolicy infrastrukturę społeczną, kulturalną oraz handlowo-usługową.

To idealna dzielnica zarówno dla ludzi młodych, którzy szukają swojego pierwszego mieszkania oraz dla rodzin !

Na terenie dzielnicy  znajdują się  Centra Handlowe, Ikea, Decathlon, Markety m.in.  Lidl i Biedronka, Ośrodek Sportu i Rekreacji , Restauracje, Kawiarnie, Punkty Usługowe. W niedalekiej odległości od naszej Inwestycji znajdują  się przedszkola i szkoła podstawowa. 

Chętnie odpowiemy na Twoje pytaniaBiuro sprzedaży

J-Property Marcin Jędrzejewski Spółka Komandytowa
ul. Zwycięzców 20 lok 2
03-936 Warszawa

Monika Mendel
+48 697 100 006

biuro@tajemna.pl

© Twoja Tajemna 2020 -2024   |   Polityka prywatności
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda